niedziela, 14 lipca 2013

Sukienka na zlot!

Tak jak w tytule - sukienka a la lata 20 skończona! Najlepiej jak na początku powiem, że mój wkład w nią polegał na wyłożeniu funduszy i udawaniu manekina. Resztę zrobiła moja siostra, gdyż sama nie umiem jeszcze zbyt dobrze szyć.

Hmm, jeśli chodzi o makijaż na zdjęciach to na zlocie będę miała MNIEJ rzucający się w oczy. Myślałam nad jakąś zielenią bądź złotem na powiekach. To co zobaczycie to wersja próbna (zarówno makijażu jak fryzury). Szczegóły dotyczące powstawania sukienki przekaże Eleonora :D

 Materiał z jakiego została zrobiona sukienka przysporzył nam sporo problemów -  był lekko "gumowaty" przez co trudno było wbijać igłę (nie mówiąc już o tak zwanych ozdobnikach z przodu sukienki które zajęły nam dużo czasu).

Pierwotnie sukienka miała być z frędzlami, ale jak wspominałam w poprzednim poście ceny były nienormalnie wysokie, więc stanęło na wstążkach.

 Jak na razie to tyle. :D Więcej zobaczycie na samym zlocie (jeśli będziecie), a jeśli nie, to i tak zrobię o nim osobny post. Au revoir!


8 komentarzy:

 1. Jak już napisałam Twojej siostrze, chciałabym być Tobą na tych zdjęciach w tym miejscu i tej cudownej sukience! Jesteście niesamowite!

  W wolnych chwilach zapraszam do siebie na recenzje kosmetyków i makijaże http://lusiakowy.blogspot.com/ Ja oczywiście pozostaję na dłużej i obserwuję blog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, dziękuje :) Sukienka nie była aż tak trudna do zrobienia ;)

   Usuń
 2. Zjawiskowo wyglądasz w tej sukience. Tak bardzo GATSBY! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ;) Cieszę się, że tak wyszło, taki był zamiar :D Uwielbiam ten film!

   Usuń
 3. Twoja sukienka to po prostu kwintesencja lat 20! Hah, też zazwyczaj pełnię jedynie rolę manekina, ale bynajmniej nie narzekam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma na co narzekać ;) To całkiem przyjemne i nie męczące udawanie manekina ^ ^

   Usuń
 4. Muszę przyznać, że bardzo pasuje Ci styl lat 20., wyglądasz po prostu szałowo!

  Fryzura, makijaż, suknia, tło zdjęć... wszystko w klimacie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :) Jeśli chodzi o tło to jedyne takie miejsce w naszym domu :)

   Usuń